O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Etykiety VOID hologramowe

Etykiety poliestrowe typu VOID z wytłoczonym hologramem - napis SECURITY na całej powierzchni etykiety. Przy próbie odklejenia etykieta ulega rozwarstwieniu - na powierzchni pozostaje hologram z "wyciętym" napisem VOID, natomiast oderwaną cześć stanowi przezroczysta folia z hologramowym napisem VOID. Obu części nie można ponownie połączyć ze sobą. W etykiecie zastosowany został mocny klej akrylowy, optymalne parametry przylegania (szczególnie na papierze i kartonie) uzyskuje się po 24h od przyklejenia. Do wydruku zalecane są wyłącznie taśmy żywiczne zarówno czarne (G-302, G-402) jak i kolorowe (T-402,T-403, T-404 oraz T-TEX G/S).

Zastosowanie:
- jako zabezpieczenie przed otwarciem np. koperty, opakowania,
- etykiety potwierdzające oryginalność/pochodzenie produktu np. etykieta z logiem, kodem kreskowym,    kodem QR.

 

Designed by SAI S.C..