O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Drukarki

Drukarki termiczne i termotransferowe oferowane przez firmę SAI s.c. to przede wszystkim urządzenia najbardziej znanych i cenionych na rynku marek. Lata doświadczeń i współpracy
z producentami, pozwoliły nam stworzyć ofertę, która spełni każde, nawet najbardziej wygórowane wymagania  - zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, oraz ceny urządzeń.

Wszystkie oferowane przez nas drukarki poddawane są surowym testom sprawdzającym jakość wydruku, trwałość oraz funkcjonalność urządzenia.

     

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową w zakresie drukarek termicznych oraz termotransferowych:

  

77 

                           

 

logo Toshiba

DRUKARKI WINCODE   DRUKARKI TOSHIBA
     

IM Blue HW Black

DRUKARKI INTERMEC

 
 


logo

DRUKARKI GODEX

   

 

logo

DRUKARKI CITIZEN

 

 

ZebraHoriz

DRUKARKI ZEBRA   

 

TSC logo

DRUKARKI TSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed by SAI S.C..