O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Taśmy termotransferowe UV

Taśmy termotransferowe UV stanowią idealne rozwiązanie w aplikacjach wymagających dodatkowego zabezpieczenia produktów, wszędzie tam gdzie konieczne jest wyeliminowanie możliwości nieuprawnionej zmiany informacji, podrobienia produktu czy potwierdzenia autentyczności.

Taśmy UV pozwalają na wykonanie dodatkowego nadruku w formie transparentnej, jako elementu weryfikacyjnego lub zastąpienie dotychczas wykonywanych nadruków w kolorze czarnym, nadrukami świecącymi w świetle UV nie zmieniając dotychczasowej formy wydruku.

Zastosowanie technologii termotransferu w odróżnieniu od innych technik wykorzystujących farby/lakiery z pigmentami UV pozwala na możliwość dostosowania projektu pod każdą z aplikacji bez konieczności wykonywania dużych serii produktowych.

Taśmy UV sprawdzają się w zadruku na materiałach papierowych (półbłyszczących, powlekanych, syntetycznych) oraz foliowych (PE, PP, PET), zachowując wysoką odporność na zadrapania czy ścieranie. Taśmy pozwalają również na zadruk takich materiałów jak Tyvek czy nylon.

Taśmy UV można wykorzystać do:
- zadruku etykiet hologramowych (jako dodatkowy poziom zabezpieczenia)
- zadruku etykiet plombowych
- zadruku szarf/wstęg, uzyskując świetne efekty wizualne w świetle UV
- zadruku etykiet informacyjnych/produktowych - zabezpieczając przed próbami zmiany czy zastąpienia treści przez dalszych odbiorców produktu
- zadruku kart/kartoników/biletów z unikatowymi numerami oraz kodami kreskowymi
- zadruku identyfikatorów/plakietek

 

Designed by SAI S.C..