O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych do druku. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów. Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają szereg testów, które pomagają szybko i trafnie doradzić Państwu, jakich materiałów eksploatacyjnych użyć. Każde zapytanie Klienta jest analizowane przez nas indywidualnie.

W naszej ofercie handlowej znajdują się także: etykiety, czytniki, terminale oraz drukarki etykiet. Posiadamy również magazyn części zamiennych. Prowadzimy sprzedaż drukarek termicznych i termotransferowych: Intermec, Zebra, Honeywell, TSC, Godex, Citizen, CAB oraz wiele innych. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu w siedzibie firmy.

Naszym Klientom gwarantujemy terminowość i ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych. Profesjonalne świadczenie usług sprawiło, że zaufało nam już wiele renomowanych przedsiębiorstw. Wśród naszych Klientów cieszymy się doskonałą opinią i zaufaniem.


Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Designed by SAI S.C..