O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Materiały tekstylne satynowa taśma samoprzylepna

Satynowa taśma samoprzylepna przeznaczona do zadruku w technologii termotransferu, będąca rozwinięciem możliwości aplikacji tekstyliów w zakresie oznaczania. W odróżnieniu od dotychczasowych rozwiązań satyna została wzbogacona o spodnią warstwę kleju, umożliwiającą wykorzystanie jej w formie etykiet. Zastosowany mocny klej rozszerza zakres aplikacji o nierówne, chropowate oraz zaokrąglone powierzchnie - w tym tekstylia, jak na przykład dywany, zasłony. Połączenie wiotkości satyny z użytym klejem świetnie sprawdzi się w oznaczaniu szerokiego zakresu tekstyliów, przy zachowaniu jednorodnej stylistyki produktowej - bez konieczności wszywania czy zabezpieczania etykiet, co jest niezbędne przy satynach bezklejowych. Do zadruku satyny samoprzylepnej dedykowane są taśmy woskowo-żywiczne. Materiał dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym.

Designed by SAI S.C..