O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Materiały tekstylne satyna

 

Kolorowa taśma satynowa

Taśma satynowa do jednostronnego zadruku metodą termotransferową. Odporna na pranie chemiczne oraz prasowanie. Bardzo delikatna w dotyku, przez co jest polecana do oznaczania bielizny i innych wyrobów mający bezpośredni kontakt ze skórą, miękka doskonale nadaje się do odzieży eleganckiej, bielizny i ubranek dziecięcych.

1

 

Dostępne kolory satyn

 

Biały

Biały

Srebrny

Srebrny

Kremowy

Kremowy

Beżowy

Beżowy

Brązowy

Brązowy

Pudrowy róż

Pudrowy róż

Różowy

Różowy

Ciemny róż

Ciemny róż

Czerwony

Czerwony

Bordowy

Bordowy

Żółty

Żółty

Jasny zielony

Jasny zielony

Ciemny zielony

Ciemny zielony

Błękitny

Błękitny

Niebieski

Niebieski

Czarny

Czarny
Dostępne rodzaje satyny:
- Satyna biała
- Satyna czarna
- Satyna biała typu Premium (bardzo miękka)
- Satyna biała typu NS (niestrzępiąca)
- Satyna kolorowa: żółta, beżowa, kremowa, srebrna, różowa, pudrowy róż, ciemny róż, czerwona, bordowa, błękitna, niebieska, jasna zieleń, ciemna zieleń, biała i czarna.

 Taśma satynowa dostępna jest w rolkach o różnych szerokościach i długościach.

3MATERIAY TEKSTYLNE3

 

 

Szarfy dwukolorowe

szarfy kolorowe sai Ekskluzywne szarfy dwukolorowe dedykowane do druku termotransferowego. Przez wykorzystanie satyny dwustronnej otrzymujemy materiał o identycznym wyglądzie oraz jakości zadruku z każdej ze stron. Pozwala to tworzenie zupełnie nowych kompozycji, które świetnie sprawdzą się jako wstążka, ale także jako element dodatku do galowego stroju czy dekoracji uroczystości. Dzięki możliwości zadruku, przygotowywane szarfy mogą zawierać wybraną dedykację i podpis, co umożliwia spersonalizowanie każdego bukietu. Nadruk na satynie jest trwały, wyraźny oraz szykowny, a w połączeniu ze wstęgą dwukolorową zwiększa klasę gotowej kompozycji kwiatów. Ogromnym atutem tej wstęgi jest wysoka jakość materiału z jakiego została wykonana. To w połączeniu z idealnym nasyceniem kolorów oraz możliwością zadruku, sprawia że znajduje ona szereg różnych zastosowań podczas świąt patriotycznych, religijnych oraz okolicznościowych. Dedykowanymi taśmami termotransferowymi do zadruku tej satyny są kalki woskowo - żywiczne premium oraz żywiczne do tekstyliów.

 

Designed by SAI S.C..