O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Materiały tekstylne taśma poliuretanowa

Taśma poliuretanowa, potocznie zwana silikonową, w wariancie transparentnym matowym dedykowana jest do oznaczania odzieży i przedmiotów przeznaczonych do kontaktu z wodą. W odróżnieniu od innych popularnych rozwiązań poliuretan nie chłonie wody, tym samym jego wygląd pozostaje bez zmian. Ponadto materiał jest gładki i miękki w dotyku dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się jako wszywki do odzieży kąpielowej. Dodatkowo dzięki nietypowemu wyglądowi i możliwości wykorzystania szerokiej gamy kolorystycznej taśm termotransferowych, znajdzie również zastosowanie w nietypowych aranżacjach czy oznaczaniu produktów z klasy premium. Taśmy poliuretanowe dostępne są w szerokościach od 15mm do 100mm.

 

Designed by SAI S.C..