O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Materiały tekstylne nylon

 

nylon2a

Taśma nylonowa biała do dwustronnego zadruku metodą termotransferową, nie strzępiąca się po obcięciu. Odporna na pranie chemiczne oraz prasowanie.

Nylon dostępny jest w rolkach o szerokościach od 15 do 110mm

i długości 200m. Jest doskonałym materiałem do zadruku we wszystkich drukarkach termotransferowych m.in.: Intermec, Zebra, Sato, TSC, Citizen, Godex, Cab, Toshiba, Avery Denison, Paxar, Datamax.

Nylon 3

 

 

 

 

 

 

 

Nylon do wprasowywania (heat seal)

Nylon jakości premium przeznaczony do zadruku jednostronnego w technologii termotransferu. Spodnia cześć materiału zawiera klej aktywowany na gorąco, który umożliwia trwałe umieszczenie wszywki na materiałach tekstylnych. Rozwiązanie może w pełni zastąpić tradycyjną wszywaną metkę ubraniową ale również stanowić element identyfikacji. Umieszczenie spersonalizowanej wszywki w formie plakietki pozwoli na oznaczenie nie tylko ubrań ale także innych przedmiotów przed zagubieniem czy pomieszaniem - na przykład w przedszkolach. W odróżnieniu od standardowych etykiet samoprzylepnych raz przymocowana wszywka pozostanie na swoim miejscu również w trakcie prania, co eliminuje konieczność ponownego oznaczania ubrań czy przedmiotów po każdym czyszczeniu.

Designed by SAI S.C..