O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. 44 724 74 79

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały tekstylne bawełna naturalna

Bawełniana taśma tekstylna przeznaczona do zadruku w technologii termotransferu jest nowym rozwiązaniem na rynku. Jako jeden z nielicznych materiałów świetnie wpisuje się w stylistykę EKO dla wszywek odzieżowych czy BOHO w przypadku dekoracji - wstążek i szarf. Materiał nie strzępi się na krawędziach, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie dodatkowych stylizacji krawędzi, czy zakończeń wstążek i szarf.

Bawełna dostępna jest w szerokościach od 15 do 100 mm.