O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Materiały tekstylne

 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości materiały tekstylne do produkcji wszywek nylonowych oraz satynowych. Wszywki stosowane są najczęściej do oznaczania odzieży oraz wyrobów tekstylnych. Na materiałach tych umieszczane są informacje takie jak: kody kreskowe MATERIAY TEKSTYLNE3

 

 

Kolorowa taśma satynowa do zadruku termotransferowego

Dostępne kolory:
 • beżowy,
 • kremowy,
 • srebrny,
 • różowy,
 • pudrowy róż,
 • ciemny róż,
 • czerwony,
 • bordowy,
 • błękitny,
 • niebieski,
 • jasna zieleń,
 • ciemna zieleń,
 • żółty.
 

 

Szarfy dwukolorowe

szarfy kolorowe sai Ekskluzywne szarfy dwukolorowe dedykowane do druku termotransferowego. Przez wykorzystanie satyny dwustronnej otrzymujemy materiał o identycznym wyglądzie oraz jakości zadruku z każdej ze stron. Pozwala to tworzenie zupełnie nowych kompozycji, które świetnie sprawdzą się jako wstążka, ale także jako element dodatku do galowego stroju czy dekoracji uroczystości. Dzięki możliwości zadruku, przygotowywane szarfy mogą zawierać wybraną dedykację i podpis, co umożliwia spersonalizowanie każdego bukietu. Nadruk na satynie jest trwały, wyraźny oraz szykowny, a w połączeniu ze wstęgą dwukolorową zwiększa klasę gotowej kompozycji kwiatów. Ogromnym atutem tej wstęgi jest wysoka jakość materiału z jakiego została wykonana. To w połączeniu z idealnym nasyceniem kolorów oraz możliwością zadruku, sprawia że znajduje ona szereg różnych zastosowań podczas świąt patriotycznych, religijnych oraz okolicznościowych. Dedykowanymi taśmami termotransferowymi do zadruku tej satyny są kalki woskowo - żywiczne premium oraz żywiczne do tekstyliów.

 

 

Nylon

 

nylon2aTaśma nylonowa biała do dwustronnego zadruku metodą termotransferową, nie strzępiąca się po obcięciu. Odporna na pranie chemiczne oraz prasowanie.

Nylon dostępny jest w rolkach o szerokościach od 15 do 110mm

i długości 200m. Jest doskonałym materiałem do zadruku we wszystkich drukarkach termotransferowych m.in.: Intermec, Zebra, Sato, TSC, Citizen, Godex, Cab, Toshiba, Avery Denison, Paxar, Datamax.

Nylon 3

 

 

 

 

 

 

 

Nylon do wprasowywania (heat seal)


Nylon jakości premium przeznaczony do zadruku jednostronnego w technologii termotransferu. Spodnia cześć materiału zawiera klej aktywowany na gorąco, który umożliwia trwałe umieszczenie wszywki na materiałach tekstylnych. Rozwiązanie może w pełni zastąpić tradycyjną wszywaną metkę ubraniową ale również stanowić element identyfikacji. Umieszczenie spersonalizowanej wszywki w formie plakietki pozwoli na oznaczenie nie tylko ubrań ale także innych przedmiotów przed zagubieniem czy pomieszaniem - na przykład w przedszkolach. W odróżnieniu od standardowych etykiet samoprzylepnych raz przymocowana wszywka pozostanie na swoim miejscu również w trakcie prania, co eliminuje konieczność ponownego oznaczania ubrań czy przedmiotów po każdym czyszczeniu.

 

 

Bawełna naturalna

 

Bawełniana taśma tekstylna przeznaczona do zadruku w technologii termotransferu jest nowym rozwiązaniem na rynku. Jako jeden z nielicznych materiałów świetnie wpisuje się w stylistykę EKO dla wszywek odzieżowych czy BOHO w przypadku dekoracji - wstążek i szarf. Materiał nie strzępi się na krawędziach, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie dodatkowych stylizacji krawędzi, czy zakończeń wstążek i szarf.

Bawełna dostępna jest w szerokościach od 15 do 100 mm.