O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. (44) 724 74 79

tel. 533 319 969

e-mail: biuro@sai.com.pl


Taśmy hologramowe

Taśmy hologramowe są taśmami żywicznymi o wysokiej odporności na ścieranie i zadrapania. Zadruk foliami hologramowymi polega na przeniesieniu srebrnej folii z wzorem hologramowym na powierzchnię etykiety. Z uwagi na swoje właściwości wydruki wymagają wysokich temperatur i niskich prędkości. Taśmy te dedykowane są do materiałów o gładkiej powierzchni, głównie foliowych - PE, PP, PET, PVC (winyl), a także nylonu. Wydruk taką taśmą stanowi alternatywę do etykiet hologramowych (materiał z hologramem) oraz nadruków hologramowych wykonywanych metodą hot stampingu. Obie wymienione technologie wymagają odpowiedniego sprzętu i konieczności przygotowania matrycy bądź stempla, co znacząco ogranicza możliwość wprowadzania zmian czy wykonywania krótkich serii. Opisywane taśmy służą do wytwarzania etykiet hologramowych na dowolnym surowcu foliowym, bez ograniczeń co do możliwości dostosowania/zmiany nadruku.

Taśmy dostępne są w następujących wzorach:
- tęcza,
- duże kropki.

 

Designed by SAI S.C..