O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Etykiety foliowe

ETYKIETY FOLIOWE

Etykiety foliowe mają dużą odporność na czynniki atmosferyczne, chemiczne oraz wysokie temperatury. Mają wysoki połysk, co sprawia, że są przejrzyste i estetyczne. Stosowane są w przemyśle elektornicznym, samochodowym, chemicznym, komsetycznym, farmaceutycznym. Etykiety używane są również do oznaczania środków trwałych oraz stanów magazynowych

 

Etykiety z foli PE mają doskonałą wytrzymałość, są elastyczne, dobrze dostosowują się do kształtu i są wytrzymałe na zgniatanie. Etykiet foliowe najczęściej używane w sektorze przemysłowym, samochodowym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym.

 

Etykiety z folii PP posiadają doskonałą wytrzymałość, są sztywne, doskonale nadają się przy szybkim dozowaniu. Etykiety z folii PP stosuje się na sztywnych opakowaniach, kosmetychach najwyższej klasy oraz butelkach np. do piwa, wódek, wina itp.

.

Designed by SAI S.C..