O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

SAI

ul. Sosnowa 94 / 98
97-200 Tomaszów Mazowiecki

tel. 530 775 153

tel. (44) 724 74 79

e-mail: biuro@sai.com.pl


Etykiety termotransferowe

ETYKIETY PBYSK1a

Etykiety termotransferowe są etykietami papierowymi. Do ich produkcji używamy doskonałego jakościowo papieru co zapewnia doskonałą jakość druku przy użyciu taśm termotransferowych. Informacje umieszczane na etykiecie mogą być przedstawiane zarówno w formie tekstu jak i w postaci kodów kreskowych. Etykiety są trwałe, odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

Etykiety półbłyszczące - mają zwiększoną odporność na wilgoć oraz niekorzystne waruki atmosferyczne.

Etykiety matowe - zapewniają bardzo dobrą jakość nadruku, są doskonałe do drukowania kodów kreskowych ponieważ jakoś nadruku jest bardzo czytelna.

Etykiety termotransferowe stosowane są w handlu, logistyce, produkcji.

Designed by SAI S.C..