O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. 44 724 74 79

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Etykiety termotransferowe

ETYKIETY PBYSK1a

Etykiety termotransferowe są etykietami papierowymi. Do ich produkcji używamy doskonałego jakościowo papieru co zapewnia doskonałą jakość druku przy użyciu taśm termotransferowych. Informacje umieszczane na etykiecie mogą być przedstawiane zarówno w formie tekstu jak i w postaci kodów kreskowych. Etykiety są trwałe, odporne na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

Etykiety półbłyszczące - mają zwiększoną odporność na wilgoć oraz niekorzystne waruki atmosferyczne.

Etykiety matowe - zapewniają bardzo dobrą jakość nadruku, są doskonałe do drukowania kodów kreskowych ponieważ jakoś nadruku jest bardzo czytelna.

Etykiety termotransferowe stosowane są w handlu, logistyce, produkcji.

Designed by SAI S.C..