Baner SAI

Tel: (44) 724 74 79
email: biuro@sai.com.pl
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

czytaj

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. (44) 724 74 79


Oddział Warszawa

02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 39

tel. (+48) 533 319 975

O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych do druku. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów. Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają szereg testów, które pomagają szybko i trafnie doradzić Państwu, jakich materiałów eksploatacyjnych użyć. Każde zapytanie Klienta jest analizowane przez nas indywidualnie.

W naszej ofercie handlowej znajdują się także: etykiety, czytniki, terminale oraz drukarki etykiet. Posiadamy również magazyn części zamiennych. Prowadzimy sprzedaż drukarek termicznych i termotransferowych: Intermec, Zebra, Honeywell, TSC, Godex, Citizen, CAB oraz wiele innych. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu w siedzibie firmy.

Naszym Klientom gwarantujemy terminowość i ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych. Profesjonalne świadczenie usług sprawiło, że zaufało nam już wiele renomowanych przedsiębiorstw. Wśród naszych Klientów cieszymy się doskonałą opinią i zaufaniem.


Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Kolorowa satyna
do zadruku termotransferowego
Dostępne kolory:
- beżowy,
- kremowy,
- niebieski,
- czerwony,
- srebrny,
- jasna zieleń.
Kolorowe taśmy termotransferowe
- wysokiej jakości taśmy ttr dedykowane
  do zadruku etykiet foliowych oraz materiałów
  tekstylnych,
- nadające świetny design metkom ubraniowym
  oraz szarfom okolicznościowym,
- dostępne aż w 25 kolorach.
Slot Labels - etykiety pętelkowe
Idealne do:
- ogrodnictwa,
- sadownictwa,
- kwiaciarni,
- wielu innych, gdzie wymagana jest
  wytrzymałość na zmienne warunki
  atmosferyczne.
Taśmy laminowane TZ
Obecnie dostępne czarne na białym:
- 12mm/8m
- 24mm/8m
- 36mm/8m
Aplikator APN 10-30 do owoców
 
- rolka etykietująca wykonana z miękkiego
  tworzywa zapobiega odgnieceniom na owocach,
- umożliwia aplikację etykiet o małych
  wymiarach.