O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. (44) 724 74 79


Oddział Warszawa

02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 39

tel. (+48) 533 319 975

Materiały tekstylne satyna

 

Szarfa biało - czerowa

szarba strona saiEkskluzywna szarfa biało - czerwona dedykowana do druku termotransferowego. Została ona przygotowana z satyny niestrzępiącej o podwyższonej sztywności, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako wstążka w kompozycjach kwiatowych, ale także jako element dodatku do galowego stroju. Dzięki możliwości zadruku, przygotowywane szarfy mogą zawierać wybraną dedykację i podpis, co umożliwia spersonalizowanie każdego bukietu. Nadruk na satynie jest trwały, wyraźny oraz szykowny, a w połączeniu ze wstęgą biało - czerwoną zwiększa klasę gotowej kompozycji kwiatów. Kolor szarfy w pełni odpowiada barwom narodowym. Ogromnym atutem tej wstęgi jest wysoka jakość materiału z jakiego została wykonana. To w połączeniu z idealnym nasyceniem kolorów białego i czerwonego oraz możliwością zadruku, sprawia że znajduje ona szereg różnych zastosowań podczas świąt patriotycznych, religijnych oraz okolicznościowych. Dedykowanymi taśmami termotransferowymi do zadruku tej satyny są kalki woskowo - żywiczne premium G-202 oraz żywiczne do tekstyliów G-402.

 

Kolorowa taśma satynowa

1

Taśma satynowa do jednostronnego zadruku metodą termotransferową. Odporna na pranie chemiczne oraz prasowanie. Bardzo delikatna w dotyku,
przez co jest polecana do oznaczania bielizny
i innych wyrobów mający bezpośredni kontakt ze skórą, miękka doskonale nadaje się do odzieży eleganckiej, bielizny 
i ubranek dziecięcych.

Dostępne rodzaje satyny:
- Satyna biała
- Satyna czarna
- Satyna biała typu Premium (bardzo miękka)
- Satyna biała typu NS (niestrzępiąca)
- Satyna kolorowa: niebieska, beżowa, czerwona, jasna zieleń, kremowa, srebrna i czarna.

 Taśma satynowa dostępna jest w rolkach o różnych szerokościach i długościach.

3MATERIAY TEKSTYLNE3