O nas

Firma SAI s.c. powstała w 1993 roku i obecnie jesteśmy jedną z wiodących marek zapewniającą kompleksową obsługę z zakresu druku termotransferowego. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bogaty park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych oraz materiałów tekstylnych, dzięki czemu zawsze możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.


Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim zajmujących się tą tematyką. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji, co zapewnia nam wysoką jakość oferowanych produktów.

Czytaj więcej >

Kontakt

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Sosnowa 94 / 98

tel. (44) 724 74 79


Oddział Warszawa

02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 39

tel. (+48) 533 319 975

Materiały tekstylne

 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości materiały tekstylne do produkcji wszywek nylonowych oraz satynowych. Wszywki stosowane są najczęściej do oznaczania odzieży oraz wyrobów tekstylnych. Na materiałach tych umieszczane są informacje takie jak: kody kreskowe MATERIAY TEKSTYLNE3

 

 

Kolorowa taśma satynowa

 
Dostępne kolory:
  • beżowy,
  • kremowy,
  • niebieski,
  • czerwony,
  • srebrny,
  • jasna zieleń.
 

 

Szarfa biało - czerwona

szarba strona saiEkskluzywna szarfa biało - czerwoną  dedykowana do druku termotransferowego. Została ona przygotowana z satyny niestrzępiącej o podwyższonej sztywności, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako wstążka w kompozycjach kwiatowych, ale także jako element dodatku do galowego stroju. Dzięki możliwości zadruku, przygotowywane szarfy mogą zawierać wybraną dedykację i podpis, co umożliwia spersonalizowanie każdego bukietu. Nadruk na satynie jest trwały, wyraźny oraz szykowny, a w połączeniu ze wstęgą biało - czerwoną zwiększa klasę gotowej kompozycji kwiatów. Kolor szarfy w pełni odpowiada barwom narodowym. Ogromnym atutem tej wstęgi jest wysoka jakość materiału z jakiego została wykonana. To w połączeniu z idealnym nasyceniem kolorów białego i czerwonego oraz możliwością zadruku, sprawia że znajduje ona szereg różnych zastosowań podczas świąt patriotycznych, religijnych oraz okolicznościowych. Dedykowanymi taśmami termotransferowymi do zadruku tej satyny są kalki woskowo - żywiczne premium G-202 oraz żywiczne do tekstyliów G-402.

 

 

Materiały tekstylne nylon

 

nylon2a

Taśma nylonowa biała do dwustronnego zadruku metodą termotransferową, nie strzępiąca się po obcięciu. Odporna na pranie chemiczne oraz prasowanie.

Nylon dostępny jest w rolkach o szerokościach od 15 do 110mm i długości 200m. Jest doskonałym materiałem do zadruku we wszystkich drukarkach termotransferowych m.in.: Intermec, Zebra, Sato, TSC, Citizen, Godex, Cab, Toshiba, Avery Denison, Paxar, Datamax.

Nylon 3